Написать письмо в компанию
Проверочный код

Поле обязательно для заполнения

Должны быть введены только цифры от 0 до 9

Отправить

Сообщение отправлено!
Восстановление пароля

Восстановить

Регистрация
Вход

Львівський лікеро-горілчаний завод
qr code

Львівський лікеро-горілчаний завод

Территориальное местонахождение вул.Мирона Кордуби, 2,м.Львів,
Краткое описание Ласкаво просимо
ПрАТ «Львівський лікеро-горілчаний завод» - підприємство з багатолітньою історією.

Початки виробництва сягають 1931 року, коли завод успішно конкурував з приватними підприємствами, мав горілчані склади, магазини в усіх воєводствах Галичини.

На теренах пострадянського простору львівське підприємство було одним із трьох найпотужніших лідерів лікеро-горілчаної промисловості і першим освоїло випуск натурального спиртового оцту на базі німецької технології.

Впродовж всієї своєї історії завод випускав якісні та ексклюзивні види алкогольних напоїв: горілки, лікери, настоянки, постійно розширюючи асортимент та вдосконалюючи технологію виробництва.

Продукція ПрАТ «Львівський лікеро-горілчаний завод» добре відома й високо оцінена не лише в Україні, а й за її межами, про що свідчать численні нагороди.

Львівська горілка виробляється із натуральних компонентів. В технологічному процесі використовується високоякісний зерновий спирт класу «Люкс», «Екстра» і вода, яка проходить відповідну підготовку на сучасному обладнанні. Горілка очищується фільтрами з деревним вугіллям і кварцовим піском для надання їй особливої чистоти та м'якості.

Лікери виробляються з натуральних соків, виготовлених із ягід екологічно чистого Карпатського краю. Популярність львівських горілок та лікерів досягнута завдяки різноманітному асортименту і стабільно високій якості.

Історія ПрАТ "Львівський лікеро-горілчаний завод"
У Львові з 1842 року на Богданівці (в районі теперішньої вулиці Боберського по вулиці Городоцькій) діяв горілчаний завод, який у 20-ті роки двадцятого сторіччя називався фабрика горілки № 10, розвиток якого спричинився до будівництва нового підприємства на Знесінні під такою ж назвою.

Дозвіл на будівництво нового заводу було отримано 3 листопада 1928 року, а закінчилося будівництво Львівського лікеро-горілчаного заводу № 10 30 листопада 1931 року.

У грудні 1939 року завод було націоналізовано, а в січні 1940 року зареєстровано як Львівський лікеро-горілчаний завод № 2.

На початку 90-х років була оновлена технологічна база, що дозволяє сьогодні випускати більше як 70, найменувань високоякісних горілок і лікерів.

ЗАТ “Львівський лікеро-горілчаний завод” створено у 2000 році асоційованим членом державного концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Укрспирт”. Підприємство створено з метою виробництва і реалізації горілчаних, лікеро-горілчаних виробів, інших видів діяльності. Крім основних видів продукції на підприємстві вперше серед країн колишнього Радянського Союзу освоєно випуск натурального спиртового оцту на базі німецької технології.
Річна потужність виробництва лікеро-горілчаних виробів - 4,8 млн. дал (96 млн. пляшок), оцту харчового - 8 млн. пляшок.

В даний час завод виробляє 1,1 млн. дал в рік лікеро-горілчаних виробів постачаються в 16 областей України, в т.ч. в такі промислові центри як Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Луганськ, Одеса, Севастополь та інші.

Для покращення якості продукції та її естетичного оформлення, збільшення потужностей в 1995-1996 роках на заводі проведено реконструкцію – -встановлено 7 нових імпортних ліній розливу. Львівська горілка виробляється із натуральних компонентів. В технологічному процесі використовується спирт із першокласного зерна і вода, якa проходить відповідну підготовку на сучасному обладнанні. Лікери виробляються лише із натуральних соків виготовлених з ягід- екологічно чистого Карпатського краю.

Заводом освоєно і виробляються відомі горілки “Гетьман”, “Класична”, “Львівська”, “Тарас”, “Володар”, “Золотий лев”, “Саміт”, “Держава”, “Слава”, “Столова”, “Забава”, бальзам “Дністер” та інші. Горілки “Гетьман” і “Перлова” експортуються у Канаду, США, Бразилію, Кіпр.

За високу якість продукції завод нагороджений “Золотим призом за комерційний престиж” журналу “Світовий ринок” (Іспанія). В 1995 році горілка “Столова” на дегустації в США зайняла перше місце разом з горілками “Абсолют” та “Смірнов”. В 1997 році на міжнародній спеціалізованій виставці в Санкт-Петербурзі “Осінній ярмарок вин – 97” горілка “Гетьман” отримала срібну медаль, а горілка “Класична Львівська” – бронзову медаль.

В 1999 році У Києві на виставці “Алкософ-99” була нагороджена горілка “Гетьман” за якість напою золотою медаллю і відзначена горілка “Держава” за найкраще оформлення.
Крім виробництва завод нарощує власну власну фірмову торговельну мережу (8 фірмових магазинів). Організовані оптові склади в м.Севастополі, Києві, районах області.

За 1999 рік оборот реалізації становить 74,8 млн. грн. Збільшено обсяги виробництва на 13,8%.
На заводі працює 360 працівників, середньомісячна зарплата становить 398 грн. Зарпалата виплачувалась своєчасно. Перераховано в пенсійний фонд 0,6 млн.грн.

За 1999 рік заводом сплачено акцизного збору 33,3 млн. грн., податку на додану вартість 2,1 млн. грн.

Очолює підприємство - Охабський Іван Михайлович.
Производители товара

Производители товара

Регионы, в которых ищет дистрибьюторов/сети/оптовые базы /экспортеров/ производителей сырья

УкраинаУкраина (Винницкая, Волынская, Днепропетровская, Донецкая, Житомирская, Закарпатская, Запорожская, Ивано-Франковская, Киевская, Кировоградская, АР Крым, Луганская, Львовская, Николаевская, Одесская, Полтавская, Ровенская, Сумская, Тернопольская, Харьковская, Херсонская, Черкасская, Черниговская, Черновицкая, Хмельницкая)

Регионы, в которых нужно представлять интересы

УкраинаУкраина (Винницкая, Волынская, Днепропетровская, Донецкая, Житомирская, Закарпатская, Запорожская, Ивано-Франковская, Киевская, Кировоградская, АР Крым, Луганская, Львовская, Николаевская, Одесская, Полтавская, Ровенская, Сумская, Тернопольская, Харьковская, Херсонская, Черкасская, Черниговская, Черновицкая, Хмельницкая)

Контактные данные (показать)
Просмотров: 121

Директор компании (Ф.И.О.): Охабський Іван Михайлович
Веб-сайт компании: www.lgz.lviv.net
Другая контактная информация: Телефон (+38 032) 294-87-78,

факс (+38 032)293-89-80

E-mail: lgz@lgz.lviv.netО продукции

Продукция: Горілки:

Настоянки

Лікери та бальзами

Оцет "Cetto"
Маржинальность, %: 20