Написать письмо в компанию
Проверочный код

Поле обязательно для заполнения

Должны быть введены только цифры от 0 до 9

Отправить

Сообщение отправлено!
Восстановление пароля

Восстановить

Регистрация
Вход

Органік Стандарт
qr code

Органік Стандарт

Юридическое название Органик Стандарт
Территориальное местонахождение Київ, Україна
Краткое описание Перший український сертифікаційній орган, що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва, ТОВ «Органік стандарт» був створений в рамках українсько-швейцарського проекту «Органічна сертифікація та розвиток органічного ринку в Україні».
На сьогодні, компанія працює у всіх регіонах України та проводить органічну сертифікацію в партнерстві з Інститутом агроекологічного маркетингу (ІМО, Швейцарія).
Партнерами компанії є ряд відомих іноземних органічних організацій та всі знані гравці органічного сектору України.
Мета
Наша мета - бути найбільш конкурентоспроможною та найбільш продуктивною компанією з надання послуг в Україні зокрема, та Східній Європі взагалі. Наша основна компетенція - в наданні послуг з Інспекції та Сертифікації органічного виробництва. Щоб бути найкращими в своїй сфері ми постійно удосконалюємо наш сервіс. Це є основою нашої сутності. Вибрані нами види діяльності будуть визначатися нашою здатністю бути найбільш компетентними в своїй справі, та постійно надавати відмінний сервіс нашим клієнтам як в Україні, так і за її межами.
Місія
Орієнтація на майбутнє
ТОВ «Органік стандарт» займає лідируючі позиції на українському ринку з надання послуг Інспекції та Сертифікації органічного виробництва. Наша діяльність здійснюється відповідно до основних принципів, описаних в органічних стандартах: здоров’я (ґрунту, рослини, тварини, людини, навколишнього середовища) екології (функціонування природних екологічних систем та циклів), справедливості (побудова довірливих взаємовідносин та поваги до навколишнього середовища) та турботи (відповідальне ставлення до навколишнього середовища та його збереження для сьогодення та наступних поколінь).

Надійність
Компетентний, досвідчений персонал ОС покликаний проводити інспекцію та сертифікацію в сільськогосподарських, переробних та трейдерських компаніях. Ми виконуємо це прозоро, неупереджено та надійно. Тому продукція інспектована та сертифікована ОС заслуговує на довіру.

Орієнтація на клієнта
ОС проводить свою діяльність в напрямку задоволення потреб своїх клієнтів та відвертості у спілкуванні з ними. Ми постійно намагаємося задовольняти потреби своїх клієнтів, надаючи ефективні та якісні послуги. ОС – це завжди надійна підтримка клієнта!

Відданість справі
У своїй щоденній роботі ОС активно сприяє розвитку органічного виробництва та відданий етичним та соціальним вимогам. ОС намагається створювати позитивне середовище для роботи, допомагаючи персоналу покращувати їх професійні навички та особисті якості. ОС мотивує їх до самостійності, роботи в команді та орієнтації на результат.
Производители товара

Производители товара

Контактные данные (показать)
Просмотров: 45

Телефоны коммерческого директора: +38 (044) 200-62-15
E-mail коммерческого директора:
organic.union.ukraine@gmail.com
Написать письмо в компанию
Веб-сайт компании: www.organicstandard.com.ua
Фактический адрес офисов: вул. Богдана Хмельницького, 51-Б, м. Київ, Україна, 01030