Написать письмо в компанию
Проверочный код

Поле обязательно для заполнения

Должны быть введены только цифры от 0 до 9

Отправить

Сообщение отправлено!
Восстановление пароля

Восстановить

Регистрация
Вход

Mogul Lubricants
qr code

Mogul Lubricants

Год основания 2017
Территориальное местонахождение Украина, Ровенская
График и режим работы пн.-сб.
Краткое описание Компанія Mogul Lubricants, офіційний і ексклюзивний імпортер в Україні мастил Mogul.
Автомобільні масла МОГУЛ почали виробляти близько 1927 року і цей бренд в Чеській Республіці давно є синонімом на слово нафта.
Сьогодні масла бренду МОГУЛ не тільки успішно витримують порівняння з іншими найбільшими і всесвітньо відомими нафтопереробниками, але за багатьма параметрами перевершують їх. Масла марки МОГУЛ виробляються на одному з найсучасніших заводів ЄВРОПИ з використанням високоякісних базових масел, на високотехнологічному обладнанні з автоматичним управлінням виробничим процесом, із застосуванням власної дослідницької та наукової бази. Постійні розробки нових рецептур і поліпшення існуючих, дозволяє всій групі масел бренду МОГУЛ відповідати всім вимогам найвибагливіших клієнтів. MOGUL вже багато років постачає своі мастила на конвеєри заводів SKODA, TATRA, ZETOR та виготовляє найкращі промислові мастила з найбільшим асортиментом в ЄВРОПІ. Тому у 2014 році бренд МОГУЛ отримав нагороду "CZECH Superbrands Awards 2014", оскільки це мастило викристовує майже 40% чеських водіїв.
МОГУЛ це якість, надійність і високий рівень обслуговування клієнтів. Масла фірми МОГУЛ відрізняються високим індексом в’язкості, цілорічним використанням і довговічністю. Його висока продуктивність забезпечує безпеку вашого двигуна і його довговічність
Мастила МОГУЛ використовуються кращими автомобілістами з тридцятих років минулого століття, а досвідчені автомобілісти сучасності слідують їх приклад. У 21-му столітті масла МОГУЛ для двигуна та інших механізмів використовує наприклад відомий гонщик Роман Креста. Також бренд МОГУЛ є постійним генеральним спонсором змагань з спідвею та команди Mogul Racing Team. За більш ніж вісімдесят років свого існування МОГУЛ залишається брендом, що динамічно розвивається та постійно дивує своїх шанувальників сучасними новинками.
В нашому асортименті велика кількість мастил до різної техніки, а саме до автомобільної, садової, сільськогосподарської та ін.
Импортеры

Импортеры

Регионы, в которых ищет производителей товара/производителей сырья/экспортеров/ дистрибьюторов/сети/оптовые базы

УкраинаУкраина (Винницкая, Волынская, Днепропетровская, Донецкая, Житомирская, Закарпатская, Запорожская, Ивано-Франковская, Киевская, Кировоградская, АР Крым, Луганская, Львовская, Николаевская, Одесская, Полтавская, Ровенская, Сумская, Тернопольская, Харьковская, Херсонская, Черкасская, Черниговская, Черновицкая, Хмельницкая)

Регионы, в которых нужно представлять интересы

БеларусьБеларусь (Витебская, Брестская, Гомельская, Гродненская, Могилёвская, Минская)

Контактные данные (показать)
Просмотров: 27

Директор компании (Ф.И.О.): Віталій Миколайович
Телефоны директора: (067)432-74-32